Haber

Galatasaraylı İşadamı: Cumhurbaşkanımız Söz Verdiyse Yapar

Galatasaraylı iş adamı Murathan Meserretçioğlu, takımda işlerin iyi gittiğini belirterek, “Geçen sene Başkanımız Dursun Özbek ve yönetimimiz sözü tüm camiadan aldılar ve karşılığında tüm camiaya söz verdiler. Verdikleri tüm sözleri tuttular. Bu sene de aynı şekilde devam ediyoruz, Galatasaray Başkanı söz verdiyse yerine getirir.”

Galatasaray’daki son transferleri değerlendiren işadamı Murathan Meserretçioğlu, geçen sezon kulüpte yaşanan kenetlenmenin bu yıl da aynı şekilde devam edeceğini belirterek, “Transferleri, takım içindeki motivasyonu ve birlikteliği görüyoruz. gelecekteki başarıların ayak sesleri olarak kulüpte.”

Meserretçioğlu, Avrupa şampiyonlukları ile galibiyetlere imza atan Galatasaray’ın Türkiye’nin gururu olduğunu belirterek, “Galatasaray daha büyük başarılara götürecek yol planı doğrultusunda çalışıyor ve yatırımlarını bu yönde yapıyor. Onları olumlu karşıladık, gerekirse takviyelerimizi ortaya koyduk.Geçen sene de böyleydi ve başarılar geldi.Bu sene olduğu gibi Galatasaray camiası birlikte yoluna devam ediyor.Liderimiz Sayın Dursun Özbek ile yönetimimiz bir söz aldı. Geçen sene tüm camia ve karşılığında tüm camiaya bir söz verdiler. Sözlerini tuttular. Bu yıl da bire bir devam ediyoruz. “Galatasaray’ın lideri söz verirse yapar.” ! ve herkes şahittir; o yapıyor! Transferlerle ilgili yapıldı ve yapılmaya devam ediyor” dedi.

Transferlerde rekabet nedeniyle yaşanan gerilimi değerlendiren Meserretçioğlu, “Bu tür açıklamalara gerçekten gülüyoruz. Her zamanki gibi rekabet başarı getiriyor. Ancak futbolla, tribünlerde taraftarla rekabet edebilmeleri gerekiyor. birlik ve beraberlikle, kısacası başarı ile “İsminin seviyesini kot 2 ve 3’e indirmesi aslında kendi marka değerlerine ve kendi topluluklarına zarar veriyor. Bence bu açıklamaları yapanlar sorumluluklarının farkında bile değiller. Kaybedecek fazla vaktimiz yok” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu